nasza kuchnia

KIM JESTEŚMY
KRÓTKA HISTORIA NASZYCH POCZĄTKÓW

Nasza firma programistyczna rozpoczęła działalność w roku 2010, jako zespół do zadań specjalnych. Im większe stawiano nam wyzwania, tym bardziej byliśmy podekscytowani. Klienci przychodzili do nas z polecenia i wielu z nich, doceniając nasze usługi programistyczne na bardzo wysokim poziomie, zostało z nami do dziś. Bardziej cenimy sobie konwersację niż konfrontację. Uważamy, że w każdej sprawie można dojść do konsensusu. W oparciu o te zasady nasz software house dokonał kilku naprawdę fajnych rzeczy – naszej drużynie udało się m.in.:

  • Połączyć z API map Baidu, posługując się jedynie chińską dokumentacją (bez jakiejkolwiek znajomości języka chińskiego)
  • Przejąć kontrolę nad kilkoma telefonami z Androidem (aplikacje mobilne) i zmienić je w urządzenia ratujące ludzkie życie
  • Wywiązać się z kilku „nierealnych” terminów, narzuconych przez światowej klasy instytucje finansowe
  • Wykreować niezapomniane przeżycia on-line dla tysięcy użytkowników
  • Ze szwajcarską precyzją dostosować system Typo3 do potrzeb klienta
  • Stworzyć system do śledzenia przesyłek SF Express (czyli namierzyć to, co „nienamierzalne”)

Dowiedz się więcej o narzędziach i metodach Webchefs Software House Polska.
Wierzymy, że otwartość i szczerość są kluczem do sukcesu!

CZEGO UŻYWAMY
OTO KILKA Z NASZYCH ULUBIONYCH NARZĘDZI

Oczywiście jesteśmy elastyczni, ale mamy też swoje ulubione narzędzia. Współczesne programowanie jest pełne wyzwań i każdy doświadczony programista będzie bronił wybranych przez siebie technologii. Nazywamy to ‘stack’. Ponieważ każdy projekt jest unikalny, a dzisiejsze modele biznesowe mogą być dość złożone, zazwyczaj kompletujemy technologie idealnie dopasowane do konkretnego projektu. Naszym zdaniem najlepszy 'stack' technologiczny to taki, który jest dostosowany do specyficznych wymagań danego zadania i potrzeb konkretnego klienta. Poniżej przedstawiamy kilka wybranych przez nas technologii i narzędzi do zarządzania procesem:

... Webchefs gotują - jeszcze chwila ...

KONTAKT

Z PRZYJEMNOŚCIĄ STWORZYMY COŚ SPECJALNIE DLA CIEBIE!

Potrzebujesz nietypowych rozwiązań? Zastanawiasz się, co warto zmienić lub ulepszyć? Jesteś zawiedziony dotychczasowymi próbami wprowadzania w życie swoich pomysłów? Skorzystaj z naszych usług – nie zawiedziesz się. Zadzwoń, napisz e-maila lub skorzystaj z formularza kontaktowego. To pierwszy krok - nic nie kosztuje, a jednak może okazać się bezcenny dla Twojego biznesu.

Biuro kopiuj
Józefa Sarego 18/6
Krakow 31-047
Poland
+48 533 003 947
hello@webchefs.pl